International Day of Education روز آموزش و پرورش- 2021


zeeplatform روز آموزش و پرورش 2021 image

 

به مناسبت روز آموزش و پرورش 2021، سیستم جدید مدیریت یادگیری زی پلتفرم را معرفی میکنیم!

zeeplatform روز آموزش و پرورش 2021 image

یک کودک، یک معلم، یک کتاب و یک قلم می توانند جهان را تغییر دهند.  –ملاله یوسف زَی

پاندمی و آموزش و پرورش

‌‌آموزش و پرورش پایه و اساس توسعه فرصت ها، تحول اقتصاد، مبارزه با عدم تحمل، محافظت از سیاره ما و دستیابی به توسعه پایدار است. وقتی تحصیل قطع می شود، همه – بخصوص دانش‌آموزان، معلمان و خانواده ها – تحت تأثیر قرار می‌گیرند. در حالی که جهان به نبرد با پاندمی ادامه می‌دهد، برای جلوگیری از یک فاجعه نسلی باید از آموزش و پرورش محافظت شود.

وضعیت آموزش در سرتاسر جهان

تعطیلی مدارس، دانشگاه ها و سایر موسسات آموزشی، و همچنین قطع بسیاری از برنامه‌های یادگیری مادام العمر، زندگی یک و نیم میلیارد دانش‌آموز را در بیش از ۱۹۰ کشور تحت تأثیر قرار داده است. حتی قبل از پاندمی حدود ۲۵۸ میلیون کودک و نوجوان – اکثرا دختر – از مدرسه خارج شده بودند، و بیش از نیمی از کودکان ۱۰ ساله در کشورهای کم‌درآمد و متوسط خواندن یک متن ساده را یاد نمی‌گرفتند.

در سال ۲۰۲۱ ما باید تمام فرصت ها را برای تغییر این وضعیت به کار گیریم. با آغاز سال جدید، اکنون زمان آن است که همکاری و همبستگی بین‌المللی را افزایش دهیم تا آموزش و یادگیری مادام العمر را در مرکز بهبود و تحول به سمت جوامع فراگیرتر، ایمن و پایدار قرار دهیم.

زی‌پلتفرم در راستای این هدف، سرویس مدیریت یادگیری خود را با نام “Zeeway” معرفی میکند!

زی‌وی پلتفرمی پیشرفته، برای برقراری ارتباطات در زمینه های متنوع از جمله یادگیری آنلاین، سمینار، کنفرانس های خبری، پرزنتشین های رسمی و موارد بیشمار دیگری که جای خالی‌اش در جامعه امروز احساس می‌شود. همراه ما باشید تا با امکانات اصلی زی‌وی بیشتر آشنا شوید.


Comments

  • Leave a comment

    Your email address will not be published.